Type and press Enter.

Przewodnik Paryż Vespa Tour

Wciąż podkreślam, że w paryskim bałaganie ulicznym jest metoda. Gdyby tu wszyscy zaczęli jeździć zgodnie z przepisami pilnując swojego pasa – miasto stanęłoby w gigantycznym korku. Często i tak stoi, ale od tego jest skuter. Taką Ilość motorowerów jak na ulicach Paryża w Polsce nazywa się od razu dorocznym zlotem motocyklistów. Tu Vespa daje swobodę poruszania się i niezależność, daje możliwość zajrzeć z partnerem lub partnerką w paryskie zakamarki, pozwala zwiedzać Paryż niezwykły i zwykle nieznany. Przewodnik Paryż Vespa Tour.

Wycieczka na skuterach z polskim licencjonowanym przewodnikiem, którego opowiadanie słyszysz w słuchawkach.

Całodzienne wycieczki na skuterach . Chcesz prowadzić – oczywiście. Potrzebujesz kierowcy – zapewnimy. Tych wycieczek nie robimy dla grup. Tylko priv, dla ciebie, partnerów i znajomych. Pozostaniesz pod opieką przewodnika paryskiego, który pojedzie z Tobą nie tylko wąskimi uliczkami Montmartre, Île de la Cité i wyspy św. Ludwika, ale zaprowadzi cię w miejsca, których zwykle nie ma czasu obejrzeć – właśnie ze względu na czas, odległość. Przewodnik Paryż Vespa Tour.

Chcesz zobaczyć zakamarki Montparnasse?

Zaparkować pod Wieżą Eiffela i w ciągu jednego dnia poznać więcej paryskich zakamarków, niż w trakcie wielu dni pieszego zwiedzania? Masz odwagę przejechać skuterem przez Charles de Gaulle – Étoile, rondo, gdzie głupotą jest twierdzenie, że nie ma zasad? Skuter daje niezwykłą możliwość poznania ukrytych zwykle przed turystami dzielnic.

Jestem licencjonowanym przewodnikiem po Paryżu, historykiem sztuki, członkiem Le Comité français d’histoire de l’art (Komitetu Historii Sztuki) skupiającego badaczy sztuki francuskiej, ale to nie znaczy, że jestem stary jak Orient Ekspress. Przyjechałem do domu 2000 km jednym strzałem ze Stambułu na chopperze. Jazda skuterem po Paryżu jest przy tym przyjemnym spacerkiem. Przewodnik Paryż Vespa Tour.

Sprawdź dostępność terminów.

Pamiętaj! Ze względów bezpieczeństwa!

Zwiedzanie Paryża skuterami z przewodnikiem po Paryżu organizujemy wyłącznie przy stabilnej, dobrej pogodzie i jedynie w okresie od kwietnia do października. Zapraszam! Tomek Jungowski, licencjonowany przewodnik Paryż.

przewodnik po paryzu – paryż vespa tour