Type and press Enter.

Rezerwacja Przewodnik po Paryżu

CHCESZ ZAREZERWOWAĆ PRZEWODNIKA W PARYŻU LUB REJS PO SEKWANIE Z PRZEWODNIKIEM – SKORZYSTAJ Z FORMULARZA – POTWIERDZĘ MOŻLIWOŚĆ OPROWADZANIA TAK SZYBKO, JAK TYLKO TO MOŻLIWE

Wczytuję kalendarz...
-
Dostępne
 
-
Zarezerwowano
 
-
Oczekujące
·
 
-
Częściowo zarezerwowane

WYBIERZ ZWIEDZANIE*:

Imię*:

Nazwisko*:

Email*:

ilość osób*:

Telefon*:

Uwagi:

Paryż to projekcja wyobraźni. Je n’ai pas a peindre un protrait mais un tableau. Nie muszę malować portretu, tylko obraz – powiedział Picasso. Bez znaczenia, czy tworzy ten obraz Joanna Hiffernan, słynna Jo rozkładająca  uda przed realistą Courbet’em, przyprawiający opisem o obrzydzenie naturalista Zola czy kubiści Braque i Picasso albo inne wściekłe zwierzęta w tej miejskiej klatce – fowiści. Paryż to mit, mniej lub bardziej prawdziwa anegdota. Ubu Król – napisana przez rozbujanych nastolatków rechocząca ironia, która nigdy nie zdążyła się zestarzeć. Paryż to wyzwolenie, to głośno po raz pierwszy na scenie wypowiedziane Merdre!

Od realizującego założony z góry plan, pijącego wodę Picassa, wolę pijanego szałem Modiglianiego wyrzucającego przez okno Beatrice czy Utrillo zlizującego wino z podłogi. Paryża nie da się zaplanować.

Można jedynie zaplanować zwiedzanie z polskim, licencjonowanym przewodnikiem po Paryżu.