Type and press Enter.

Bilety na Rejs po Sekwanie z polskim przewodnikiem

W cenie bilety na rejs po Sekwanie, urządzenia audio i moje nieprzerwane, godzinne opowiadanie. Polski, licencjonowany przewodnik po Paryżu zaprasza. Popłyń z historykiem sztuki specjalizującym się w badaniu sztuki i architektury paryskiej.

REJS PO SEKWANIE

Paryż Klasyczny z polskim przewodnikiem

€404 h - Place Vendôme, Pasaże Paryża, Palais Royal, dziedzińce Luwru, Nabrzeża Sekwany, Wyspa Cite, Palais de Justice, Notre-Dame, Ratusz

Montmartre z polskim przewodnikiem

€404 h - Wycieczka śladami Tolouse-Lautreca, Van Gogha, Picassa, Impresjonistów, kabaretów artystycznych Rudolfa Salisa i Bruanta

Rejs po Sekwanie z polskim przewodnikiem

€301 h - W cenie bilet, urządzenia audio i nieprzerwane, godzinne opowiadanie polskiego, licencjonowanego przewodnika po Paryżu, historyka sztuki.

Zakup biletu na rejs po Sekwanie bez przewodnika

W podane powyżej dni nie możesz płynąć lub Chcesz płynąć sam? Prosto i szybko możesz kupić same bilety na rejs po Sekwanie. Napisz lub zadzwoń do przewodnika paryskiego.

15   / 67 PLN (dorosły) i 6   / 28 PLN (osoby, które nie ukończyły 13 lat). Rejsy po Sekwanie są codziennie, mogą Państwo płynąć w rejs po Sekwanie bez rezerwacji o dowolnej godzinie, dowolnego dnia. W zależności od sezonu do 22.00/22.30. Rejs trwa około godziny, statki pływają co pół h.

Podaj ilość osób dorosłych i ilość dzieci do 13 roku życia. Dostaniesz informację zwrotną z kwotą i numerem telefonu BLIK. Wykonujesz przelew – chwilę później otrzymujesz sms kody. Kod wprowadza się do automatu bezpośrednio w przystani lub podaje w kasie. Bilety na rejs po Sekwanie zachowują ważność długoterminowo. Możesz je kupić pół roku lub 20 min przed rejsem. Zadzwoń – 602 150 435. Muszę fiskalizować każdy sprzedany bilet, więc nie ma problemu, gdyby ktoś potrzebował faktury.

Kiedy płynąć?

Bilet na rejs po Sekwanie nie jest na określoną godzinę, jest OPEN. Wybierają Państwo dowolną godzinę i dzień, nie trzeba rezerwować miejsca. Idziemy z kodami sms do przystani, odbieramy bilet (wypada być 20 min przed rejsem) i płyniemy. wszystko. Szanuję zarówno swoich klientów, jak i ich pieniądze. Chcą Państwo płynąć w dzień? Szkoda pieniędzy. W środku dnia warto przespacerować się z przewodnikiem po Paryżu wzdłuż brzegów Sekwany, wypożyczyć rower i jeździć ścieżkami rowerowymi wzdłuż rzeki, której nabrzeża wpisane są na listę UNESCO. Wtedy widać więcej.

Rejs ma sens po zapadnięciu zmroku (grudzień 2023-luty 2024 o godzinie 19.00 lub 20.00), ale to Państwo decydują, kiedy popłyną. Ja jedynie doradzam. Niezmiennie polecam rejsy po zmroku, o pełnej godzinie, jest wtedy szansa, że pod wieżą znajdą się Państwo w momencie, kiedy Wieża Eiffela rozświetla się migocąc. Bez względu na porę roku – płynąc w rejs po Sekwanie warto zająć miejsce na otwartym pokładzie. W przeszklonej części jest znacznie ograniczona widoczność. Jak jest w Paryżu, kiedy pada deszcz? jak wszędzie – mokro.

Skąd wypływamy i dokąd płyniemy?

Statek wypływa z przystani Bateaux Mouches. Port de la Conférence, 75008 Paris, Francja (Place de l’Alma). Opływa dwie wyspy paryskie, Île de la Cité i  Île Saint-Louis i wraca do tej samej przystani.

Pinezka – przystań https://goo.gl/maps/tggQdcgRruLGJt88A

kup bilety na rejs po Sekwanie

Galeria

Polski przewodnik po Luwrze